2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 28 aprilie 2024

EBM PAPST ORADEA angajeaza tehnician mentenanta in productie

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO38458677

Ai cunostinte tehnice si iti doresti un loc de munca intr-un mediu curat cu o echipa care iti ofera suport oricand ai nevoie? Atunci te asteptam la ebm papst Oradea.

Cautam un tehnician mentenanta care va avea urmatoarele responsabilitati:

  • Identifică și analizează defecțiunile echipamentelor și le rezolvă într-un timp util (componente mecanice, pneumatice sau electrice)

  • Efectuează reviziile (mentenanta) la echipamente de productie conform planificarii si documentatiei aferente

  • Urmărește și întreține stocul pentru piese de schimb

  • Colaborează împreună cu inginerii de proces la optimizarea echipamentelor de productie

  • Responsabil de validarea  procesului in cazul interventiilor tehnice.

Beneficii:

  • Al 13-lea salariu

  • Tichete de masă, 35 lei/zi

  • Concediu: 21 zile/an.Pentru fiecare an petrecut în companie se acordă in plus o zi de concediu de odihnă

  • Zi libera pentru ziua de nastere

  • Transport asigurat de companie

  • Pachet de servicii medicale gratuite

  • Acces la programe de training

Ne puteti contacta de luna pana vineri intre orele 8-16 la 0359 803 700.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 265186777