2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bacau
  6. Altele - Bacau
Postat 29 aprilie 2024

Economist / Contabil Junior

Salariu

2 800 - 3 800 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO5169540

Descriere

Bijuteria SORELLY

Dorim sa angajam Economist / Contabil Junior

Ce căutăm:

• Student/absolvent cu/fara experienta al Facultatii de Stiinte Economice

• Cunostinte de contabilitate primara - experienta in utilizarea programului de gestiune si contabilitate SAGA / SmartBill reprezinta un avantaj

• Utilizarea Excel, Word

• Atentia la detalii si capabilitatea de a lucra sub conditii de stres

• Abilitatea de a gestiona deadline-uri pentru anumite proiecte

• Seriozitate, punctualitate

Responsabilitati:

• Mentinerea conexiunii dintre SAGA - Smartbill in ceea ce priveste facturarea si evidenta stocurilor

Asocierea platilor si a incasarilor cu facturile

• Tinerea evidentei documentelor contabile

• Arhivarea documentelelor contabile pe categorii

• Colaborarea stransa cu contabilul sef

• Centralizarea comenzilor primite

• Intocmirea de facturi, NIRuri, Avize

• Intocmirea situatiei platilor si a incasarilor

• Participarea la inventare

• Contabilitate primara

• Inregistrarea extraselor de cont bancare

• Efectuearea confirmarilor de sold

Ce oferim?

•Un mediu profesional, centralizat pe lucrul in echipa si responsabilitate individuala

•Salariu motivant, insotit de bonusuri

•Siguranta unei companii de familie cu traditie de peste 30 de ani

•Training de la membrii seniori si posibilitatea specializarii in diferite domenii (ecommerce / retail - bijuterii)

•Suport continuu si feedback pe parcursul orelor de lucru

•Posibilitatea de promovare

Program:

• L-V: 9:00 - 17:00

Bacau, Zona Autogara

Cine suntem?

Cu experienta de peste 25 de ani, compania noastra s-a remarcat la nivel national in domeniul bijuteriilor din aur si argint prin calitatea superioara, modele unice, pretul accesibil si permanenta adaptabilitate la noile tendinte.

Te invitam cu drag in echipa noastra dinamica, ale carei valori principale sunt satisfactia clientului, seriozitatea si respectul reciproc in locul de munca!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 247644395