2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
Postat 31 mai 2024

Electrician in constructii

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program normal

Îți dorești sa lucrezi pe poziția de Electrician? Te așteptăm sa te alături echipei Electric 2000 SRL.

Cautam o persoana care sa aibă:

  • Cunoștințe în domeniul electric și energetic (experienta pe o poziție similara constituie un avantaj);

  • Calificare de electrician (autorizația ANRE reprezinta un avantaj, însă nu este un criteriu obligatoriu);

  • Înțelegerea schemelor de instalații electrice;

  • Disponibilitate deplasari interne - activitatea se desfasoara in punctele de lucru ale beneficiarilor;

  • Seriozitate, bune abilitați de organizare și gestionare a timpului, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipa.

  • Permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj, însă nu este un criteriu obligatoriu)

Descrierea jobului:

  • Realizarea de lucrări de mentenanță în instalații electrice;

  • Realizarea de tablouri electrice conform schemei electrice;

  • Montaj echipamente electrice;

  • Realizarea de trasee de cabluri și conexiuni circuite secundare conform proiectului;

  • Răspunderea și asumarea pentru calitatea lucrărilor.

Oferim:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Venit salarial atractiv;

  • Un mediu plăcut și prietenos;

Daca te regăsești, vino sa te alături echipei noastre.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269484855