2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 6
Postat 29 aprilie 2024

Electrician Mentenanță - București

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Cerințe:

·       Studii de specialitate (electric/electrotehnic);

·       Experiență minim 2 ani în domeniu;

·       Cunoștințe de bază în hidraulică, pneumatică și instalații HVAC;

·       Autorizație ANRE IIB, CNCIR – reprezintă avantaj.

Responsabilități:

·       Activități de întreținere preventivă și corectivă a echipamentelor și utilajelor;

·       Efectuarea controlului final al circuitelor electrice;

·       Monitorizarea circuitelor electrice de iluminat;

·       Verificarea periodică a izolațiilor și carcaselor;

·       Monitorizarea parametrilor HVAC.

·       Efectueaza controlul final al circuitelor electrice.

Beneficii:

·       Tichete de masă;

·       Bonus de vacanță;

·       Bonus de sărbători;

·       Bonus de prezență;

·       Asigurare medicală privată;

·       Asigurare de viață;

·       Asigurare/decontare transport.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269363199