2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Satu Mare
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Satu Mare
Postat 15 aprilie 2024

Electrician și ajutor electrician cu venituri substanțiale

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO40429150

Descriere

DESCRIERE

Cautam electricieni calificați și ajutor electrician, executarea lucrărilor se face în domeniul energiei regenerabile

Atenție- Muncă în Ungaria!

Cerinte:

Pentru postul de electrician este necesara calificarea în domeniu.

·      Pentru ajutor electrician experiență pe o poziție similara constituie un avantaj dar nu e necesară!

·      Abilități de lucru în echipă

·       Persoană serioasă, punctuală, energică, atentă la detalii;

-Limita de vârstă 55 de ani-

Responsabilitati:

·       Realizare instalații electrice, ajutor pe teren

Beneficii:

·       Oferim oportunitatea de a învăța în domeniul electric, plata se face pe oră

·       Se ofera venituri substantiale, seriozitate

·       Se lucrează cu contract de muncă

·       Transport și cazare gratuită împreună cu o masă caldă pe zi

·       Șanse de dezvoltare profesională în cadrul companiei;

Nu necesita calificare!

-14 zile se lucrează pe teritoriul Ungariei, 4 zile pauză (acasă)-

Vor fi resunați/contactați numai cei selectați!

 Vă așteptăm CV-ul pe OLX sau sunați la nr de telefon afișat între luni si vineri, orele 9-17!

Megújuló energia területen működő, dinamikusan fejlődő, bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő és villanyszerelő segéd

Munkakör leírása

·        Ipari és épületvillamossági munkák kivitelezése, szakképzettség szükséges villanyszerelői alláshoz

·        14 munkanap Magyarország területén, 4 nap szünet

·        Korhatár 55 év

Segédeknek szakképzettség előnyt jelent de ez megszerezhető a munkahelyen is tapasztalat által

Elvárások

·        Megbízhatóság, pontosság, terepen való segités

·        Munkaköri leírások betartása

Amit kínálunk

·        Kiemelkedő bérezés

·        Fejlődés és tapasztalatszerzés rutinos munkatársak körében

·        Stabil munkalehetőség

·        Ingyen szállítás és garantált szállás, napi egyszeri étkezéssel együtt

·        Lehetőség szakmai fejlődésre

Csak a kiválasztott jelentkezőket hivjuk vissza!

·        Várjuk önéletrajzát itt vagy lehet érdeklődni telefonon hétfő-péntek csakis 9-17 között

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 268734009