2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Vidra
Ion
Postat 29 mai 2024

Electrician (Vidra, Jud. Ilfov) zona București

Localizare

Vidra

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO6561690

Locația de lucru: Vidra, Jud. Ilfov, lângă București / UTTIS Industries SRL

Candidatul ideal

Cerințe:

·       Capacitate de citire/înțelegere a schemelor electrice

·       Capacitate de organizare si planificare, seriozitate si responsabilitate

·       Abilitați tehnice si îndemânare practica

·       Abilități de comunicare și de lucru în echipă

·       Disponibilitate pentru deplasări in Romania si străinătate pentru punere in funcțiune utilajele noastre (1 – 2 săptămâni), OCAZIONAL - Experiența minim 5 ani.

Descrierea postului:

·       Asamblarea de tablouri, panouri si echipamente electrice in conformitate cu schema electrica

·       Montarea aparatajului, cablarea, etichetarea si verificarea funcționalității in conformitate cu schema electrica.

·       Conectarea tabloului la utilaj, cablarea utilajului

·       Debitează, găurește, prelucrează componentele unui tablou electric.

·       Participa la testarea si verificarea echipamentelor si tablourilor electrice finalizate.

·       Deplasare la client pentru instalarea, testarea echipamentelor.

·       Deplasare la client pentru mentenanța predictiva si mentenanța corectiva.

Se oferă:

·       salariu negociabil în funcție de pregătire și de aptitudini

·       tichete de masă

·       prime de Paști, Crăciun

·       contract pe perioada nedeterminată, program de 8 ore/zi (Luni-Vineri) – 07:30 – 16:00

·       pauză de masă

·       transport asigurat

·       asigurare medicală

·       se asigura transport, cazare in deplasare si diurna (100 RON/zi – Romania si 50 Euro/zi - străinătate)

Descrierea companiei

S.C. UTTIS INDUSTRIES S.R.L. este o companie cunoscută pe piața românească și europeană a echipamentelor industriale de încălzire. Produsele UTTIS sunt destinate firmelor din industria auto, metalurgică, navală, organe de asamblare. UTTIS livrează proiecte la cheie, începând cu proiectarea și terminând cu punerea în funcțiune.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Vidra,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Vidra
ID: 270290501