2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Popesti-Leordeni
Postat 04 mai 2024

Electromecanic Utilaje Popesti Leordeni

Salariu

4 000 - 5 400 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Pentru clientul nostru, fabrica de bureti industriali, cu sediul in Popesti Leordeni, cautam un Electromecanic pentru intretinerea utilajelor de productie.

 Candidatul ideal:

  • experienta minim 3 ani in intretinerea si repararea utilajelor

  • studii tehnice profil electric/automatizari

 Descrierea postului:

  • asigura mentenanta si interventiile pentru utilajele din sectia de productie

  • asigura functionarea in parametrii normali a utilajelor

  • identifica solutii optime si rapide de remediere a problemelor aparute

Oferta:

  • Contract de munca perioada nedeterminata

  • Salariu 4.000 lei NET ( 6900 lei BRUT)

  • Bonus productivitate lunar

  • Orele suplimentare platite 200%

  • Prime de Pasti, vacanta si Craciun

  • Tichete de masa de 40 lei/zi

  • Servicii medicale gratuite sau cu reducere

  • Transport asigurat / card combustibil 350 lei pentru cei din Popesti-Leordeni sau 450 lei pentru cei din alta localitate decat Popesti Leordeni

  • Zile de concediu in functie de vechimea in munca

  • Program in schimbul 1 - 7.00- 15.30(luni-vineri)

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 267074272