2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Ilfov
  6. Alte locuri de munca - Voluntari
Postat Azi la 08:28

PPC Voluntari Angajeaza

Salariu

2 500 - 6 000 lei

Localizare

Ilfov, Voluntari

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

Va rugam sa aplicati cu un CV si numar de telefon valid aici pe OLX

1) Veti fi contactati contactati pentru interviu!

2) Nu se cere experienta!!!

3) Se ofera masina de serviciu doar pentru intreaga echipa

DESCRIEREA POSTULUI:

- Contactarea potentialilor clienti in mediul urban si rural din zona alocata - activitate pe teren - door to door: persoane fizice, persoane juridice, asociatii, primarii

- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia

- Semnarea contractelor de energie electrica sau gaz si introducerea lor in aplicatie

- Respectarea unui target zilnic/lunar

POSTUL PRESUPUNE MUNCA DE TEREN 90% DIN TIMP.

Posturi disponibile in Voluntari

BENEFICII

-Contract de munca nedeterminata

-Salariu fix + Bonusuri lunare semnificative

-Program de lucru flexibil de 8 ore, adaptat nevoilor tale si ale clientilor din zona alocata

-Dotare tehnica conform cerintelor postului.

-Transport asigurat pe teren

-Se asigura instruire specifica si cursuri in cadrul companiei, cu personal calificat.

-Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.

-Mediu de lucru dinamic si antrenant.

-Posibilitate avansare pe functia de Team Leader.

Descrierea companiei

PPC este o companie multinațională de electricitate și un jucător de frunte integrat pe piețele mondiale de energie și gaze, cu un accent special pe Europa și America Latină. Grupul PPC (fost denumita Enel) operează în peste 30 de țări de pe cinci continente. Activ pe piața românească începând cu anul 2005, PPC este în prezent cel mai mare investitor privat al țării în domeniul energiei, cu operațiuni de distribuție și furnizare a energiei, precum și cu producția de energie regenerabilă. Compania are peste 3.100 de angajați și oferă servicii către 2,7 milioane de clienți în trei zone cheie ale țării: Muntenia Sud (inclusiv București), Banat și Dobrogea, reprezentând o treime din piața de distribuție a energiei electrice din România. PPC dezvoltă un program de investiții menit să asigure un serviciu adecvat pentru utilizatorii finali, îmbunătățind calitatea și securitatea rețelei, respectând în același timp standardele Enel privind mediul.

In calitate de partener PPC avem privilegiul de a beneficia de susținerea și avantajele pe care acest brand ni le oferă. Suntem o echipa tanara si ambitioasa si ne dorim sa fim luna de luna numarul unu in clasamenetele locale si nationale. Suntem competitivi si ne plac provocarile. Pentru PPC contractam energie electrica, gaze naturale si servicii de asistenta, atat la persoane fizice cat si la persoane juridice.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Voluntari
ID: 267724383