2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Raul Varga
Postat Azi la 11:21

ENERGOM angajează Electrician

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Tichete de masa, in valoare de 30 lei/zi;

  • Decontare transport;

  • Abonament medical;

  • Prime periodice si al 13-lea salariu la final de an;

  • Posibilitati reale de avansare si dezvoltare;

  • Mediu de lucru placut si curat.

Candidatul ideal:

  • Persoana dinamica, indemanatica, atenta la detalii;

  • Orientare catre calitate in executie;

  • Productivitate (incadrarea in normele de timp);

  • Capacitate de lucru în echipă;

  • Constituie avantaj experienta in montare si cablare de dulapuri electrice; citirea de scheme si simboluri electrice*.

Responsabilitati:

  • Executa montajul echipamentelor conform dosarului de executie;

  • Executa lucrarile de trasee si cablare ale instalatiilor electrice conform proiectului;

  • Executa lucrări de instalații electrice de joasă tensiune;

  • Punct de lucru fix, munca intr-un singur schimb;

  • Fara deplasari, se lucreaza in interior.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 255926149