2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Sibiu
  6. Tamplari si montatori mobilier - Cisnadie
Postat 25 aprilie 2024

Fabrica de mobila angajeaza personal calificat si necalificat

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Cisnadie

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Vrei sa lucrezi intr-un loc unde persoana ta conteaza?

Vrei sa lucrezi intr-o fabrica moderna din Cisnadie si sa ai venituri nete incepand de la 3500 de lei/luna + bonuri de masa, la program normal de 8 ore pe zi si weekend liber?

Hai in Echipa Dumonde!

Cautam sa ne marim echipa cu 3 persoane, cu sau fara experienta pentru posturile de: tapiter ucenic, infoliator, pregatire burete.

Avantaje:

  • Locatia de lucru: Cisnadie, Str. Abatorului nr. 2

  • Program: Luni - Vineri de la 07:00 - 16:00.

  • Salar motivant din prima luna incepand de la 4000 lei net

  • Bonuri de masa in valoare aprox. de 700 lei

  • Decontare sau asigurare transport

  • O pauza de 30 de minute plus 3 pauze de 10 minute.

  • Nu se lucreaza in weekend.

  • Nu se lucreaza de Craciun, Paste, Revelion

  • Zi libera de Ziua de Nastere, Cafea gratuita, Apa plata gratuita, Cuptor cu microunde,

  • Prima de prezenta, Craciun, Paste si concediu vara.

  • Mediu de lucru placut, fabrica incalzita.

  • Cand se lucreaza de Sarbatori legale sau sambata, acestea se platesc sau se dau zile libere + spor.

Responsabilitati si cerinte:

  • experienta in domeniu

  • seriozitate

  • indemanare

Pentru mai multe detalii va rugam sa trimiteti un cv pe whatsapp sau sa sunati la numarul din anunt.

Localitate

Cisnadie,

Sibiu

Sibiu, Cisnadie
ID: 225151301