2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Botosani
  5. Alte locuri de munca - Botosani
Postat 27 aprilie 2024

FIXLY - Angajam Tehnician GSM / Reparatii Telefoane CALIFICAT

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Botosani

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilități:

Cautam Tehnician cu Experienta minim 2-4 ani, calificat si capabil sa efectueze interventii pe placa de baza!

Salariul se stabileste exact dupa 5 zile de proba in care sunt puse la test toate abilitatile canditatului. Salariul variaza intre 3000-5000 NET (in mana).

Cerinte :

  • Diagnosticarea și repararea telefoanelor cu sisteme de operare Android și Apple.

  • Diagnosticarea și repararea Calculatoarelor si Laptopurilor cu sisteme de operare Windows & Apple

  • Lucrul cu clienții pentru a identifica și a remedia problemele tehnice.

  • Instalarea și configurarea sistemelor de operare și a altor programe necesare.

  • Deplasare pentru a efectua interventii necesare la partenerii contractati.

  • Experiență anterioară demonstrată în repararea telefoanelor cu sisteme de operare Android și Apple.

  • Cunoștințe solide în diagnoza și repararea defecțiunilor hardware și software ale telefoanelor / PC-urilor / Laptopurilor / Console Gaming

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

  • Atent la detalii și orientat către rezolvarea problemelor.

  • Diplomă/ Certificare relevantă în domeniul IT sau telecomunicațiilor (OBLIGATORII).

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator.

  • Pachet competitiv de beneficii și salariu.

  • Posibilități de avansare în cadrul companiei.

  • Training și dezvoltare profesională continuă.

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 268697968