2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Mures
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Targu-Mures
Postat 25 aprilie 2024

Fryday Angajeaza Director Restaurant!

Salariu

4 000 - 10 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Citeste cu ATENTIE!

Cautam DIRECTOR DE RESTAURANT FAST FOOD

Program Full Time – 168 ore pe luna

Locatie: FRYDAY – Timisoara / Targu Mures

Rol: se asigura în permanenta ca sunt respectate standardele de calitate, ospitalitate in servirea clientilor si curatenie

Responsabilitati:

- cunoaste si aplica procedurile de lucru pentru fiecare post de lucru

- lucreaza împreuna cu echipa pentru a asigura un flux al productiei fluent si corespunzator

- pregateste, dezvolta si conduce angajatii in vederea construirii si mentinerii unei echipe complete

- organizeaza activitatea angajatilor

- se asigura de organizarea si respectarea sarcinilor de food safety

- se asigura de respectarea sarcinilor de siguranta si securitate

- intocmeste si transmite situatii si rapoarte

Candidatul ideal:

- experienta in conducerea restaurantelor de Fast Food – Quick Service

- abilitati excelente de comunicare, relationare si negociere

- abilitati excelente organizationale, planificare si de leadership

- abilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru cu rapiditate

- persoana responsabila, care sa inspire si sa ii motiveze pe ceilalti membrii ai echipei.

Oferim:

 • Salariu atractiv, între 4.000 si 10.000 ron pe luna !

 • Pregatire profesionala alaturi de colegi cu o vasta experienta in domeniu

 • Contract de munca pe perioada nedeterminata

 • Masa gratuita

 • Tichete de masa

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 254118748