2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 5
Postat 24 aprilie 2024

GastroPub Energiea CAUTA bucătari pentru SECTIA RECE SI SECTIA CALD

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

GastroPub Energiea cauta bucătari cu experiență pentru secția cald si sectia rece. Calificarea/cursul de specializare si experienta de 1-3 ani in domeniu reprezinta un avantaj. Meniul este restrâns, cu preparate nu foarte complicate, dar cumva atipice, care cer atenție și creativitate. Preparatele se schimbă periodic, în funcție de sezon. Ne adresăm unei clientele restrânse, oameni care se feresc de aglomerația localurilor la modă.

Cine suntem noi?

Energiea spune povestea unei foste tipografii de la începutul secolului.

În 1915, Stabilimentul de Arte Grafice Energiea, devenea prima utilitate comercială a spațiului aflat la parterul clădirii din strada Brezoianu nr. 4.

2012, 1 martie. Energiea își reintra în drepturi, dar nu ca Stabiliment de Arte Grafice, ci ca Stabiliment de informare și experiment urban.

Energiea – Stabiliment de informare și experiment urban este în egală măsură pub și hub urban, completând cu o bucătărie contemporană bazată pe principiile gastronomiei sănătoase, cu preparate „homemade”, fără adaosuri artificiale.

Ce ne dorim de la tine?

Responsabilități:

- Verificarea și menținerea în parametrii agreați: materia primă, semi-preparatele, gătirea finală;

- Verificarea și menținerea curățeniei pe secție (masa de lucru, utilaje, ustensile, etc.);

- Gustarea preparatelor pentru a avea grijă ca gustul lor să fie cel agreat. Menținerea calitații și montajul preparatelor;

- Se asigură că procesul de gătire este corect și conform cu rețetarul si normele în vigoare

Dacă ți-am stârnit interesul și te-am convins că locul tău e la noi, atunci fii sigur că trebuie să ne cunoaștem! Pentru mai multe informații lasă-ne un mesaj sau contacteaza-ne nr. de telefon 07******52.

Ce oferim?

Program:

- Se lucreaza 4 zile cu 2 zile libere consecutiv;

- Programul locatiei este:

u DUMINICĂ – MARȚI: 12:00-23:00

u MIERCURI – SÂMBĂTĂ : 12:00-00:00

Pachet salarial: Acesta este alcatuit din salariu fix + tichete de masa + masa asigurata + beneficii personal + decont transport la iesirea din tura.

Locatia noastra este situata pe strada Str. Actor Ion Brezoianu 4, Sector 5, București.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 238647565