2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Ilfov
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Baneasa
Postat 26 aprilie 2024

Căutăm patiser/cofetar în producție -Velocità Laborator

Salariu

3 500 - 4 800 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO41760933

Angajăm gelatier full time în producția de înghețată artizanală Velocità

Suntem în căutarea unui gelatier pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre creative și dinamice în producția de gelato. Dacă ai o pasiune pentru prepararea deserturilor și pentru crearea de arome inovatoare, te invităm să aplici pentru postul de gelatier în echipa noastră.

Responsabilitățile principale includ:

  • Prepararea de gelato artizanal.

  • Asigurarea respectării standardelor de igienă și siguranță alimentară în toate etapele producției.

  • Menținerea unei producții adecvate de gelato în funcție de cerințele zilnice.

  • Colaborarea strânsă cu echipa noastră și abilități de organizare a turei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniu sau într-un rol similar în industria alimentară este un avantaj.

  • Abilități excelente de lucru în echipă și comunicare.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

  • Atitudine pozitivă.

Detalii importante despre pozitie:

  • Salariul net cuprins între 3500 RON - 4000 RON

  • Se ofera bonuri de masa de 800 RON dupa primele 3 luni

  • Alte beneficii

Dacă dorești să te alături unei echipe dedicate să creeze experiențe gustative deosebite pentru clienții noștri, te rugăm să trimiți CV-ul tău.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 269240780