2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Mures
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Tarnaveni
Postat 23 aprilie 2024

Gestionar Depozit

Salariu

3 300 - 3 400 lei

Localizare

Tarnaveni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO45198588

Descriere

SC. PALLBOX AMBALAJE.SRL Angajeaza Gestionar Depozit

 DESCRIERE

Cerinte:

Studii medii/superioare

Experiență profesională similară de preferat

Cunoștințe operare PC

Bune abilități de comunicare si coordonare, lucru în echipă, corectitudine și responsabilitate;

Posesor de permis cat.B

Responsabilități:

Organizează și dispune aprovizionarea  cu materiale necesare procesului de productie.

Organizeaza spaţiul in depozit :recepţia, manipularea ,depozitarea materialelor.

Efectuează recepţia fizică a materialelor la intrarea în depozitul firmei si participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a materialelor .

Asigură si menține ordinea și curățenia în spațiul de depozitare

Organizează reciclarea materialelor folosite.

Participa la inventare.

Raportează superiorului ierarhic orice neconcordanță între stocul faptic și cel scriptic

Efectuează  transferurile de marfă între gestiuni;

Păstrează evidența documentelor de transfer întocmite

Se ofera:

Salariu competitiv

Bonuri de masa

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Program de lucru de 8 ore/zi

CV-urile se depun la poarta societatii, la sediul firmei, pe str. Avram Iancu, nr. 270, Tarnaveni.

Pentru detalii uplimentare, contactati-ne la numarul de telefon 074***143.

Localitate

Tarnaveni,

Mures

Mures, Tarnaveni
ID: 269349719