2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Glina
Departament Resurse Umane
Postat 29 aprilie 2024

Gestionar depozit – Arabesque Glina

Localizare

Glina

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerinte:

- studii medii;-

experienta minim 6 luni intr-un post similar

;- persoana organizata,

atentie la detalii

;- atestat de stivuitorist constituie avantaj

Responsabilitati:

- receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor (materiale de constructii) pe baza documentelor specifice;

- intretinerea stocului;

- evidenta gestiunii;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitate de dezvoltare profesionala

- tichete de masa

- mediu de lucru profesionist

Descrierea companiei

Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

"Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati www.mathaus.ro/termeni_conditii. Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale."

Localitate

Glina,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Glina
ID: 268599054