2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Izvin
Postat 10 aprilie 2024

Glissando angajeaza vânzător pentru fitofarmacie in Izvin, jud. Timis

Localizare

Izvin

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Vânzător fitofarmacie Glissando Izvin – TM

Locație: Izvin

Departament: Vânzări

Tipul job-ului: Full Time

CERINȚE:

- Studii AGRICOLE sau BIOLOGICE, minim studii liceale

- Experiența vânzării într-un magazin agricol este un avantaj

- Abilităţi de bază calculator şi de utilizare aplicaţii MS Office (Word, Excel)

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

- Vânzarea produselor din portofoliul Glissando

- Aprovizionarea cu marfă și gestionarea ei

- Prezentarea, promovarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei

- Recomandă clienților soluția adecvată

BENEFICII

- Salariu motivant

- Bonusuri pentru performanta

- Munca într-un colectiv dinamic și comunicativ

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și îndeplinești criteriile pentru această poziție,

trimite CV-ul, prin e-mail, la adresa: office(at)glissando(punct)ro, cu mentiunea "Izvin"

Te vom contacta pentru a stabili o primă întâlnire și pentru a ne cunoaște.

Localitate

Izvin,

Timis

Timis, Izvin
ID: 267084771