2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
Postat 12 aprilie 2024

GRADINAR/ AJUTOR DE GRADINAR (angajare inclusiv pe perioada iernii)

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO38998588

AZAY DESIGN (www.azay-design.ro) angajeaza urgent GRADINAR/ AJUTOR DE GRADINAR.

Conditii:

•             Cunostinte despre plante, activitati de gradinarit si intretinere spatii verzi;

•             Experienta practica in domeniul horticol;

•             Cunostinte despre produsele fitosanitare, dilutii, tratamente specifice;

•             Posesor carnet de conducere categoria B, cu experienta;

•             Disponibilitate/experienta de lucru pe teren (in conditii de lucru la exterior);

•             Capacitatea de a coordona o echipa - optional;

•             Abilitati de comunicare si spirit de initiativa.

Responsabilitati si atributii:

•             Amenajare si intretinere spatii verzi;

•             Plantarea arborilor, arbustilor si florilor;

•             Toaletarea arborilor, arbustilor si a gardurilor vii;

•             Ingrijirea plantelor;

•             Degajarea resturilor vegetale, rezultate din ingrijirea plantelor;

•             Pregatirea solului in vederea insamantarii sau a montarii de rulou de gazon;

•             Tunderea gazonului, insamantarea si intretinerea gazonului;

•             Identifica bolile, daunatorii precum si eventualele carente ale plantelor;

•             Planifica si aplica tratamente fitosanitare (de preventie, curative);

•             Manipularea uneltelor si a utilajelor de intretinere a spatiilor verzi;

•             Intretinerea si reglarea instalatiilor de irigare.

Oferim:

  • Bonuri de masa

  • Locul de munca este si pe perioada sezonului rece

  • Prima de Paste/Craciun

  • Masina de serviciu

  • Concediu de odihna platit

  • Carte de munca

  • Salariul platit pe data de 15 ale lunii

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268944159