2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
Postat 02 aprilie 2024

Hotel angajeaza bucatar

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Echipa Kolping se extinde !

Hotel Kolping  , cu restaurant , angajeaza bucatar cu experienta .

Hotelul este situat in zona Centru Vechi, str. Petofi Sandor 27, Brasov .

Ne  dorim un bucatar  cu domiciliu in Brasov.

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana responsabila, disciplinata, punctuala, serioasa

- capacitatea de lucru in echipa - disponibil pentru program de lucru in schimburi

- experienta minima in domeniu 1 ani

RESPONSABILITATI:

- prepararea produselor in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare

- verificarea calitatii si prospetimii ingredientelor utilizate

- asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor

- realizarea comenzilor de aprovizionare

- pastrarea in bune conditii a ustensilelor si echipamentelor de lucru

- respectarea normelor de igiena si securitate a muncii

- indeplinirea altor sarcini atribuite de catre superiorul ierarhic, in concordanta cu obiectivele curente ale unitatii

Pachet salarial: salariu + bonuri de masa + masa calda la locatie + transport.

Asteptam CV-ul ca raspuns la acest anunt sau puteti obtine detalii la telefon.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 249407439