2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Brasov
  6. Personal receptie si administratie - Predeal
Postat 11 aprilie 2024

Hotel Carmen din Predeal angajeaza guvernanta hotel

Localizare

Predeal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

  • Experiența in domeniu hotelier si curs de calificare - Guvernanta hotel - constituie un avantaj;

  • Dacă ești o persoană: amabilă și orientată către client;

  • Cu abilități foarte bune de comunicare;

  • Responsabilă, organizată, cu inițiativă;

Condiții:

  • Program de lucru full-time.

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concedii conform legislației;

  • Salariu motivant.+ tichete de masa

Responsabilități:

  • Coordoneaza si conduce echipa de cameriste, organizează şi coordonează activităţile specifice ale îngrijitorilor spaţiilor hoteliere comune

  •  respectarea normelor de curatenie si igiena la standardele solicitate de catre superiori;

  • folosirea cu responsabilitate a tuturor echipamentelor si materialelor

Localitate

Predeal,

Brasov

Brasov, Predeal
ID: 238677024