2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Predeal
Postat 23 aprilie 2024

Hotel Carmen Predeal angajeaza cameriste

Localizare

Predeal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

  • Experiența in domeniu hotelier si curs de calificare - Camerista hotel - constituie un avantaj;

  • Dacă ești o persoană: amabilă și orientată către client;

  • Cu abilități foarte bune de comunicare;

  • Responsabilă, organizată, cu inițiativă;

Condiții:

  • Program de lucru full-time.

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concedii conform legislației;

  • Salariu motivant.+ tichete de masa

Responsabilități:

  • Curatenia, intretinerea si pregatirea spatiilor interioare ale hotelului;

  • Folosirea cu responsabilitate a tuturor echipamentelor si materialelor

Localitate

Predeal,

Brasov

Brasov, Predeal
ID: 254042254