2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Mamaia
Postat 25 aprilie 2024

Hotel Del Mar din Mamaia angajeaza Ospatar

Localizare

Mamaia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO6740164

Sunteti o persoana joviala, cu spirit de echipa? Vreti sa va alaturati echipei noastre ca ospatar?

Responsabilitati:

• Primeste si serveste clientii;

• Preia comenzile intr-o maniera eficienta si profesionista;

• Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;

• Cunoaste foarte bine meniul;

• Intocmeste sau verifica intocmirea corecta a notelor de plata.

Cerinte: • Experienta minim 1 an reprezinta un avantaj;

• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;

• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational

• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 268165558