2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bacau
  6. Operatori masini - Comanesti
Horia Ungurean
Postat Azi la 06:37

HS BACO PANELS angajeaza Stivuitorist

Localizare

Comanesti

Nouă, la HS Baco Panels, ne place să privim ce facem din mai multe perspective. Ceea ce ne permite să fim mereu atenţi la oportunităţi noi și la soluţii inovatoare pentru viitor. Ca să ne asigurăm că toate acestea vor continua, căutăm oameni care vor să înfăptuiască lucruri măreţe, să se dezvolte și să-și construiască un viitor alături de noi.

Cerinte:

  • Autorizare/avizare I.S.C.I.R

  • Cunostinte de flux tehnologic

  • Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional

Responsabilitati:

  • Raspunde de aprovizionarea cu material, precum si de stivuirea corecta a pachetelor pregatite pentru presare si livrare si de eliberarea spatiului destinat reparaturii.

  • Verifică starea tehnică a utilajului si notarea indicatorilor in registrul jurnal de supraveghere ;

  • Anunta orice defectiune de natura mecanica sau electrica seful de schimb sau la departamentul mentenanta auto.

  • Locatia desfasurarii activitatii este in Comanesti, judetul Bacau.

Beneficii:

  • Bonuri de masa

  • Asigurare private de sanatate

  • Prima de Paste si de Craciun

Localitate

Comanesti,

Bacau

Bacau, Comanesti
ID: 245750745