2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Calarasi
  6. Ingineri - Calarasi
Postat 06 aprilie 2024

Inginer Agronom - Ferma Vegetala Calarasi - Cultura mare

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Calarasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6786480

Descriere

Candidatul Ideal

-     Absolvent studii superioare de specialitate (Facultatea de Agronomie)

-     Experienta anterioara intr-un rol similar de minim 2 ani

-     Abilitati de management si leadership

-     Foarte bune abilitati de comunicare si relationare, lucrul in echipa

-     Abilitati de planificare, organizare si lucrul cu termene limita

-     Cunoștințe despre obținerea culturilor agricole

-       Cunoștinte minime soft AutoCad, Microsoft Office

-       Disponibilitate atât pentru munca de birou, cât și pentru cea de teren

-       Permis de conducere cat B

-       Cunoștințe bune de mecanică agricolă (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

  • Organizează, participă şi urmăreşte ca lucrările de pregătire, de plantat, mentenanță şi recoltatare să fie executate la timp şi la cel mai înalt nivel calitativ

  • Pe parcursul vegetației culturilor urmărește zilnic evoluția acestora luând măsuri, de combatere a buruienilor şi dăunătorilor care apar

  • Este responsabil de documentația pentru suprafata gestionată; realizeaza rapoarte cu procedurile Agricole

  • Organizeaza echipa de lucru

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Plata salariului la timp;

  • Contract de muncă pentru perioadă nedeterminată;

  • Telefon şi laptop de serviciu;

Descrierea companiei

Societate cu profil agricol zootehnic si vegetal cu peste 150 de angajati infiintata in anul 1994. Exploatam peste 2000 de ha.teren agricol in Judetul Calarasi, ferma vegetala situandu-se in aproprerea municipiului Calarasi. Detinem utilaje tehnologice de ultima generatie pentru lucrarile de teren.

Localitate

Calarasi,

Calarasi

Calarasi
ID: 268640465