2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Iasi
Postat 30 aprilie 2024

Inginer constructii

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Salut,  noi suntem Thunder Building si ne-am propus sa gasim un coleg pasionat de profesia de inginer pentru a ne completa echipa.

Candidatul ideal:

Ø  Orientat catre detalii si atentie sporita la calitate si organizare,

Ø  Studii superioare in domeniul constructiilor,

Ø  Cunoasterea si utilizarea programului CAD si a pachetului Ms Office,

Ø  Cunoasterea normativelor si standardelor in vigoare;

Ø  Cunoаstеreа tehnologiei dе executie а lucrarilor dе constructii

Ø  Detine permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului:

Ø  Identifica cu promptitudine neconcordantele intre proiect si situatia din teren,

Ø  Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie,

Ø  Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic,

Ø  Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate

Ø  Disponibilitate pentru deplasari in tara pe durata derularii proiectelor,

Ø  Realizeaza planificarea, coordonarea si conducerea directa a echipei.

Oferim:

     bonus de sarbatori,

     bonus in functie de implicare,

     sprijin in dezvoltare profesionala (cursuri si workshopuri),

     salariul va fi negociat in functie de experienta, aptitudini si calificari,

     un loc de munca stabil, pe perioda nedeterminata,

     se lucreaza de luni pana vineri.

Cv-urile se trimit pe adresa de email: thunderbuilding22 gmail.com

Telefon: 0 *************** 1

0 *************** 8

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 265870129