2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Suceava
  6. Ingineri - Radauti
Postat Azi la 10:54

Inginer constructii

Salariu

5 000 - 10 000 lei

Localizare

Radauti

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Compania noastra este in cautarea unui inginer constructii pentru terenuri de sport ( infrastructura, imprejmuire, nocturna, gazon artificial/tartan) pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti pasionat de domeniul constructiilor si ai experienta, te invitam sa aplici pentru acest post.

Responsabilitati principale:

  • Planificarea si coordonarea proiectelor de constructii, asigurand respectarea termenelor si a bugetelor stabilite;

  • Supravegherea si monitorizarea activitatilor de constructie, asigurand calitatea lucrarilor;

  • Colaborarea stransa cu echipa de proiect, subcontractori si furnizori pentru a asigura buna desfasurare a lucrarilor;

  • Elaborarea documentatiei tehnice necesare proiectelor de constructii;

  • Intocmirea documentelor specifice: oferte, devize, receptii.

  • Identificarea si rezolvarea problemelor tehnice aparute pe parcursul proiectelor;

  • Asigurarea respectarii normelor de siguranta si a reglementarilor legale in domeniul constructiilor.

Cerinte:

  • Diploma de inginer constructii sau o calificare similara;

  • Experienta relevanta in domeniul constructiilor, de preferat in proiecte de constructii civile sau industriale;

  • Abilitati excelente de planificare, organizare si coordonare a proiectelor;

  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a comunica eficient cu diferitele parti implicate in proiecte;

  • Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii de succes, cu proiecte interesante;

  • Salariu competitiv si pachet de beneficii motivante;

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;

  • Mediu de lucru dinamic si profesionist, cu o echipa dedicata si pasionata de ceea ce face;

  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor proiecte de constructii de referinta.

Daca esti un inginer constructii ambitios, cu o pasiune pentru domeniu si dornic sa te dezvolti profesional, te asteptam sa aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tau actualizat si o scrisoare de intentie in care sa ne povestesti despre experienta ta relevanta si motivatia ta de a te alatura echipei noastre.

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 266360002