2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 6
Postat 17 aprilie 2024

Inginer constructor

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniul constructiilor pe o pozitie similara in executie (coordonare santier)

- Diploma constructii civile

- Abilitati de comunicare, comanda si adaptibilitate, motivare si determinare a echipelor

- Orientat spre realizarea obiectivelor, serios , punctual

Descrierea jobului

- Asigura coordonarea si supervizarea lucrarilor in santier

- Verifica masuratori, procese verbale, acte de calitate, situatii de lucrari si alte documentatii necesare

- Verifica, impreuna cu manager-ul de proiect, respectarea detaliilor de constructie pentru lucrarile de montaj schela si izolatii tehnice, in concordanta cu termenii contractuali si specificatiile tehnice

- Pregateste raportari catre Beneficiar referitor la situatia din teren si/sau a problemelor aparute

- Este responsabil de respectarea pe santier a tuturor normelor de protectie a muncii

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 267609331