2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Magurele
Postat Azi la 12:03

Inginer Constructor Ofertare-Decontare

Localizare

Magurele

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Inginer tehnic decontare

  • Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare UTCB

  • Exprienta in decontarea situatiilor de lucrari publice

  • Cunostiinte legislative in domeniu

  • Cunostiinte MS Office (Word, Excel, Outlook) obligatoriu

  • Capacitate de analiza, coordonarea activitatilor, respectarea termenelor

  • Capacitate de lucru in echipa cat si individual

    Descrierea jobului

  • Intocmirea situatiilor de lucrari lunare catre beneficiar

  • Intocmirea antemasuratorilor, atasamentelor si centralizatoarelor

  • Corelarea lucrarilor din teren cu articolele din deviz

  • Verificarea lucrarilor executate si in curs de executie

    Beneficii

  • Salariu atractiv

  • Masina

  • Telefon

Localitate

Magurele,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Magurele
ID: 268486517