2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Prahova
  6. Ingineri - Ploiesti
Postat 14 aprilie 2024

Inginer Constructor – Sef de Santier

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

• Studii superioare finalizate;

• Abilităţi organizatorice și capacitate de coordonare a echipei de lucru; • Rigurozitate, atenție la detalii, viteză de reacție și de luare a deciziilor;

• Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si a locului de munca;

•Experienta de cel putin doua santiere medii (> 5.000.000 – 6.000.000lei)

Responsabilitati:

• Organizarea lucrărilor pe punctul de lucru (șantier): • Corelarea detaliilor si planurilor tehnice cu etapă de execuție; • Întocmește și/sau verifica atașamente, situații de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic; • Urmărește ca aprovizionarea cu materiale a punctului de lucru să se facă la timp și verifica existenței a documentelor de calitate; • Îți însușește și urmărește aplicarea legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru; • Asigură respectarea riguroasă a tehnologiilor de execuție și a instrucțiunilor privind exploatarea și întreținerea mijloacelor si uneltelor de producție, fiind responsabil de corecta și buna utilizare a tuturor utilajelor de pe punctul de lucru; • Controlează calitatea lucrărilor executate sub coordonarea lui; • Asigură buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor limita. (Cerințele constituie avantaj, dar nu sunt obligatorii)

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 261739962