2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bistrita-Nasaud
  6. Ingineri - Bistrita
Postat 10 aprilie 2024

Inginer Electric Achizitii Publice

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Electroconstructia Elco Bistrita S.A. angajeza inginer electric achizitii publice.

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul electric;

  • cunoștințele privind procesele, practicile si principiile de lucru în achizitii publice constituie avantaj;

  • atenție la detaliu, acuratețe și lucru eficient în echipă;

  • atitudine pozitivă, orientată spre obiective, putere de decizie și asumare de responsabilități.

Responsabilități:

  • Intocmirea dosarelor de eligibilitate pentru licitatiile publice si private

  • Culegerea de informatii si participarea la intocmirea documentatiilor necesare pentru proceduri de cereri de oferte si licitatii.

  • Accesarea permanenta a SEAP in vederea identificarii licitatiilor compatibile cu obiectul de activitate al companiei;

  • Analizarea documentatiei (caiete de sarcini, fise de date)

  • Stabilirea modalitatilor de indeplinire a cerintelor.

  • Intocmirea documentatiei complete pentru participarea la licitatii publice (eligibilitate, tehnic si financiar din punct de vedere al asigurarii de  personal, utilaje pentru ofertele departamentului )

  • Raspunde in termen cererilor de clarificare din punct de vedere eligibilitate pentru ofertele departamentului

  • Tine evidenta platilor/activitatilor in SEAP.

  • Solicitarea emiterii de garantii de participare pentru oferte.

  • Solicitarea si urmarirea obtinerii Certificatelor fiscale si transmiterea lor catre Agentii la solicitarea acestora conform procedurilor Departamentuluiidentificarea anunțurilor publicate în platformele electronice, a licitațiilor și cererilor de ofertă existente la nivel național pentru echipamente IT și produse/servicii din portofoliul societății, consultând site-urile specializate în acest sens;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra prin platforma OLX.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 252895287