2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Sibiu
  6. Ingineri - Sibiu
Postat 01 mai 2024

Inginer electrician

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO37224325

Suntem în căutarea unui inginer electrician talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre.

Cerințe:

  • Diplomă de inginer electric sau o calificare similară;

  • Experiență relevantă în instalarea sistemelor electrice;

  • Cunoștințe solide în domeniul electric și al normelor de siguranță;

  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții;

  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;

  • Flexibilitate și adaptabilitate în fața schimbărilor și provocărilor.

  • Autorizat ANRE

Responsabilitati:

  • Revizii Posturi Trafo

  • Masuratori PRAM

  • Manevre pe Medie Tensiune 6-20kV

  • Participă la realizarea din punct de vedere tehnic a lucrărilor alocate conform planificării pentru activitatea de comisionare/testare pentru lucrările aferente sitemelor fotovoltaice;

  • Realizează în termenele stabilite lucrările stabilite de șeful de echipă;

  • Informează managerul de proiect referitor la defecțiunile apărute în parcurile aflate în gestiune, monitorizează remedierea defecțiunilor;

  • Realizează lucrările în standardele stabilite;

  • Păstrează o conduită și o colaborare atât din punct de vedere tehnic și comunicațional cu beneficiarul lucrării;

  • Disponibil pentru deplasari.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv;

  • Tichete de masa;

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269365058