2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Iasi
Postat 24 aprilie 2024

Inginer instalatii

Salariu

5 000 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 1978913

  • Inginer licentiat in domeniul Instalatiilor termice sanitare

  • Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara;

  • Cunostinte privind legislatia in vigoare aferenta domeniului instalatiilor termice sanitare si hvac;

  • Cunostinte aprofundate asupra instalatiilor si echipamentelor de limitare si stingere a incendiului;

  • Abilitati de comunicare si relationare;

  • Abilitati de a lucra strategic, de prioritizare;

  • Permis de conducere cat b

    Responsabilitati / Realizari:

  • Realizeaza periodic audit tehnic asupra echipamentelor aflate in dotare si exploatare pentru toate punctele de lucru;

  • Intocmeste rapoarte privind situatia tehnica a echipamentelor;

    Propune si urmareste implementarea masurilor de imbunatatire privind exploatarea instalatiilor;

  • Supervizeaza verificarile periodice conform normativelor in vigoare;

    Asigura suport tehnic inginerilor de specialitate din fiecare; locatie, daca situatia o impune;

  • Supervizeaza firmele externe in activitatea de mentenanta

  • coordonarea echipelor de instalatori

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 247524710