2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Timis
  6. Ingineri - Timisoara
Ruck Zuck Hauspartner SRL
Postat 18 aprilie 2024

Inginer instalatii pentru constructii executie

Salariu

4 000 - 7 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Firma RUCK-ZUCK Hauspartner cu experienta de peste 30 de ani in domeniul instalatiilor termice si sanitare angajează inginer instalații in constructii .

Cerinţele candidatului:

Studii superioare tehnice - absolvent facultatea de constructii - sectia instalatii in constructii (obligatoriu);

Cunostiinte solide tehnice, experienta pe o pozitie similara - minim 3 ani, (instalatii HVAC si sanitare);

Autorizatie RSL/RVT constituie un avantaj.

Limba engleza – nivel mediu;

Cunostinte operare PC- MS Office, autocad;

Persoana onesta, organizata, motivata, cu initiativa;

Permis de conducere categoria B - obligatoriu

Descrierea jobului:

Coordonare si planificare lucrari.

Intocmeste necesar materiale conform documentatie primita (planuri de santier);

Intocmeste devize si situatii de lucrari;

Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectului si asigura asistenta tehnica pe perioada executiei;

Intocmeste documentatia pentru cartea tehnica a constructiei si jurnalul de santier;

Cunostiinte solide despre echipamente si instalatii de climatizare, incalzire, sanitare, ventilatii cu recuperare de căldură;

Se ofera:

-Salarizare motivanta si un loc de munca stabil;

-Salariu intre 4.000 si 7.500 lei in functie de pregatire;

-Conditii de lucru decente;

-Echipa tanara si dinamica.

Asteptam CV-urile dvs. in vederea programarii unui interviu.

Va asteptam la sediul nostru din Timisoara, strada Constantin Cel Mare nr.54 sau ne puteti contacta la telefonul din anunt pentru mai multe detalii.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 213462824