2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Maramures
  6. Ingineri - Baia Mare
Postat 02 mai 2024

Inginer mecanic proiectant

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte minime:

  • Absolvent al unei facultati cu profil mecanic/inginerie industriala

  • Avand cunostinte de nivel ridicat de inginerie mecanica

  • Disponibilitate pentru o relatie contractuala de durata

  • Capacitate buna de analiza si decizie

  • Experienta in domeniul proiectarii mecanice

  • Cunostinte de operare in Solid Edge si AutoCAD

  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Dezvoltarea și proiectarea de soluții tehnice în conformitate cu cerințele clienților și standardelor de calitate

  • Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru identificarea și implementarea celor mai bune practici și soluții

  • Crearea și revizuirea documentației tehnice necesare pentru proiectele în lucru

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;

  • Posibilitati de instruire;

  • Atmosfera de lucru placuta;

  • Salar motivant;

  • Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare;

  • Nu se lucreaza in weekend

  • Transport gratuit pe rute prestabilite

  • Prime si bonusuri

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 255444221