2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Olt
  6. Ingineri - Slatina
Postat 01 mai 2024

Inginer Ofertare

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 47143090

Descriere

Inginer ofertare :

  • Experienta anterioara de minim 3 ani intr-un post similar sau intr-un post care implica o buna cunoastere a echipamentelor electrice;

  • Absolvirea unui profil de inginerie electrica, electronica, automatizari;

  • Cunostinte foarte bune de utilizare Excel (tabele, formule etc.);

  • Cunostinte de baza economice (facturare, instrumente de plata, etc);

  • Bune abilitati de comunicare, dinamism, capacitate de organizare;

  • Atitudine proactiva si orientare spre mentinerea unei relatii bune cu clientii.

Descrierea jobului :

  • Intocmirea de oferte tehnico-economice, conform specificatiilor/documentatiei primite;

  • Procesarea comenzilor primite, transmiterea confirmarilor de comanda, facturarea si informarea clientilor referitor la livrari;

  • Asigurarea suportului comercial si oferirea de solutii pentru clientii alocati;

  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269193332