2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Olt
  6. Reprezentanti vanzari - Slatina
Postat 04 aprilie 2024

Inginer Ofertare Slatina

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 18037606

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Absolvent studii superioare, preferabil (nu obligatoriu) inginerie electrica/energetica, alta specializare din Politehnica sau ASE;

  • Experienta in sistemul de achizitii publice national;

  • Permis de conducere cat. B;

  • Recomandari de la fostii angajatori (daca este cazul).

  • Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;

  • Pro-activ, comunicativ, eficient, integrare buna in echipa;

  • Cunostinte solide de MS Office (in special Excel)

  • Cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj.

  • Locul de munca: Slatina (zona Piata Garii).

Descrierea jobului:

Atributii:

  • realizeaza oferte personalizate in conformitate cu cererile de oferta ale clientilor, tine legatura cu clientii potentiali in perioada de valabilitate a preturilor;

  • viziteaza clientii potentiali, identifica nevoiele acestora de produse si materiale electrice si realizeaza oferte personalizate;

  • realizeaza documentatiile pentru participarea la licitatii publice;

  • manager de contract pentru contractile de furnizare alocate sau castigate;

  • urmareste procesul de vanzare, pana la incasarea marfii vandute;

  • ofera sfatui clientilor privind produsele distribuite de firma;

  • pastreaza o relatie permanenta cu fostii, actualii si potentialii client;

  • pastreaza o relatie permanenta cu ceilalti angajati ai firmei, verifica in permanenta stocurile si nivelul preturilor pietei, propune masuri de adaptare a ofertei firmei la piata.

  • Beneficii:

- salariu motivant;

- bonusuri trimestriale in conformitate cu vanzarile realizate;

- bonuri de masa;

- pensie privata (dupa primul an);

- asigurare privata de sanatate (dupa primul an).

APLICARE:

Pentru a aplica pentru aceasta pozitie, va rugam sa transmiteti un CV la adresa de mail: naiana.milea- la- voltaelectric.ro . Detalii suplimentare la tel: 07********20.

Descrierea companiei:

VOLTA ELECTRIC SRL - distribuitor national de cabluri si echipamente electrice profesionale. Doua puncte de lucru: Slatina (magazin, show-room si depozit) si Bucuresti (depozitul central si birou vanzari). Partener al unor producatori de renume pe piata de electrice din Europa: Legrand, Schneider, Gewiss, Prysmian, ICME ECAB SA, Noark, Scame, Philips, Ledvance, Niedax

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 268550531