2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Mures
  6. Ingineri - Sangeru de Padure
Postat 03 aprilie 2024

Inginer productie

Localizare

Sangeru de Padure

Angajăm Inginer de producție pentru fabrica de preparate hrană animale de companie. Suntem o companie specializată în producția de preparate pentru hrana animalelor de companie, iar pentru a ne extinde afacerea avem nevoie de un Inginer de producție entuziast și dedicat.

Responsabilități:

Planificarea și coordonarea activităților de producție Implementarea și monitorizarea proceselor de producție în conformitate cu standardele de calitate și siguranță Dezvoltarea și implementarea de noi procese și îmbunătățirea celor existente Monitorizarea și îmbunătățirea performanțelor de producție Gestionarea echipamentelor și a resurselor necesare producției Colaborarea cu departamentul de cercetare și dezvoltare pentru a dezvolta noi produse

Cerințe:

Studii superioare în domeniul ingineriei de producție sau o specializare similară Experiență în coordonarea proceselor de producție Cunoștințe despre normele de siguranță și de mediu Abilități de comunicare și coordonare a echipei Capacitatea de a implementa soluții inovatoare și de a-și asuma responsabilitatea pentru obiectivele de producție Beneficii: Pachet salarial competitiv Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei Mediu de lucru plăcut și stimulativ. Posibilitatea de a lucra cu o echipă dedicată și pasionată de ceea ce face.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scrisoare de intenție. Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem.

Localitate

Sangeru de Padure,

Mures

Mures, Sangeru de Padure
ID: 250643108