2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Brasov
  6. Ingineri - Brasov
Postat 30 aprilie 2024

Inginer sisteme de securitate

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 28754640

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice (Facultate Instalații, Automatica, Electrotehnica, Electronica sau profil electric);

  • Experiența dovedita in același domeniu de activitate sau in domeniu tehnic;

  • Abilități de analiza, planificare si comunicare;

  • Seriozitate, punctualitate, atenție pentru detalii, responsabilitate pentru activitățile efectuate, capabil sa respecte termene de finalizare, spirit de echipa;

  • Entuziasm si dorința de a face munca de calitate in termenii stabiliți;

  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

  • Responsabilități : Instalare, extindere, reparații, servicii de mentenanță pentru sistemele de securitate ale clienților noștri, in termenii contractuali stabiliți;

  • Cunoașterea normativelor si standardelor aplicabile;

  • Contribuie cu sugestii si inițiative la îmbunătățirea si eficientizarea activității companiei, pentru creșterea calității serviciilor sale;

  • Realizarea planurilor periodice de verificare, testare și mentenanță a obiectivelor din portofoliu.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268886012