2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Generalist
  5. Generalist - Botosani
  6. Generalist - Botosani
Postat 25 aprilie 2024

Inspector resurse umane

Salariu

3 200 - 4 500 lei

Localizare

Botosani

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitati

Suntem în căutarea unui Inspector Resurse Umane dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre într-un mediu dinamic și în continuă dezvoltare. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu abilități excelente de comunicare, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități:

Coordonarea și implementarea politicilor și procedurilor de resurse umane în cadrul organizației

Recrutarea și selecția candidaților potriviți pentru diferitele poziții disponibile

Asigurarea conformității cu legislația muncii din tara si din tarile in care ne desfasuram activitatea

Gestionarea și actualizarea dosarelor angajaților, inclusiv a documentelor legale și a contractelor de muncă

Consilierea și sprijinirea angajaților în probleme legate de resurse umane

Organizarea și facilitarea programelor de formare și dezvoltare profesională

Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o bună funcționare a organizației

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar de minim 1 an

Cunoștințe solide în legislația muncii și în practicile de resurse umane

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă in limba romana si in engleza

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan

Atenție la detalii și abilități bune de organizare

Abilități de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor

Confidențialitate și etică profesională

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o cultură organizațională deschisă și prietenoasă

Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor de resurse umane

Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul organizației

Dacă ești o persoană motivată, cu abilități excelente de gestionare a resurselor umane și dornică să se alăture unei echipe dinamice, te invităm să aplici pentru poziția de Inspector Resurse Umane. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 268430662