2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Brasov
  6. Instalatori - Brasov
Stefania Draghici
Postat 25 aprilie 2024

Instalator Hotel 4*

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2

Hotelul Kronwell, situat în Brasov, caută un instalator dedicat și calificat pentru a se alătura echipei.

Responsabilități:

  • Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de încălzire, ventilație și climatizare ale hotelului.

  • Lucrări de instalare și reparații pentru sistemele sanitare și de canalizare.

  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor în instalațiile existente ale hotelului.

  • Colaborarea cu echipa tehnică a hotelului pentru identificarea și soluționarea problemelor într-un mod eficient.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul instalărilor - minim 2 ani.

  • Calificare în domeniul instalărilor sanitare și de încălzire- reprezinta avantaj.

  • Abilități bune de comunicare și lucrul în echipă.

  • Disponibilitatea de a lucra în regim de program flexibil și de a răspunde la solicitările de urgență.

  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, bazat pe experiență și performanță.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul hotelului.

  • Mediu de lucru profesionist și suportiv într-un hotel de 4 stele.

  • Echipament și unelte de lucru de înaltă calitate.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268533750