Adauga anunt nou
Sebastian
Postat 30 august 2024

Instalator în Pregătire (229414)

Localizare

Aninoasa

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Ești un tânăr absolvent de liceu cu specializare tehnică și ești în căutarea unei oportunități de carieră? E.ON este locul potrivit pentru tine!

Alătură-te echipei noastre formate din peste 6000 de colegi în România și peste 40 000 în cele 13 țări în care suntem prezenți. O companie atât de mare și de diversă îți oferă oportunități de dezvoltare profesională și personală pe măsură.

Compania Delgaz Grid, parte a grupului E.ON, caută un tânăr talentat ca tine pentru a se alătura echipei noastre în locațiile menționate mai sus.

Responsabilități

  • În calitate de nou membru al echipei noastre, vei beneficia de un program de instruire de 24 de luni, destinat debutanților, în timpul căruia vei fi îndrumat de un mentor experimentat. În plus, vei avea ocazia să îți dezvolți cunoștințele și abilitățile într-un mediu de lucru dinamic și stimulant.

Cum îți dai seama că te potrivești

  • Educaţie necesară: Liceu sau şcoală de arte şi meserii cu specializare tehnică

  • Experienţa practică nu este necesară

  • Altele: Permis de conducere categoria B

Ce îți oferim noi

  • Îți oferim mai mult decât un salariu: Primești cadouri cu ocazia evenimentelor importante din viața ta precum căsătoria, 1 iunie iar lista continuă. Excelezi în ceea ce faci? Poți să fii unul dintre cei care primesc bonusuri de performanță, dacă locuiești prea departe de sediu, te ajutăm cu decontarea transportului

  • Plătești ușor cu tichetele de masă: Ai tichetele încărcate pe un card de masă cu care poți să plătești contactless

  • Lucrezi cu plăcere, sănătos și în siguranță: Ai o asigurare medicală privată. Dacă îți schimbi ochelarii de vedere, noi acoperim o parte din valoarea lor. Poți lucra și de acasă în model hibrid, dacă aria în care activezi îți permite acest lucru. Noi scriem acest anunț de acasă. Unii dintre noi lucrăm și pe teren, dar în siguranță

  • Primești două pensii după ce nu vei mai lucra: E posibil. Prin pensia facultativă vei avea un venit suplimentar, pe lângă pensia din sistemul public

  • Ești plătit dublu ca să mergi în vacanță: Da, ai citit bine. Ai o primă de vacanță! În plus, ai parte de mai multe zile libere decât angajații altor companii. După ce te întorci din concediu, noi îți decontăm o parte din valoarea serviciilor turistice

  • Punem accent pe dezvoltare: Te dezvolți în continuare, alături de noi, prin sesiuni de workshop-uri, training-uri și certificări noi

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Aninoasa,

Hunedoara

Hunedoara, Aninoasa
ID: 272688225