2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Cluj
  6. Instalatori - Jucu de Mijloc
Fetita Rares
Postat 30 aprilie 2024

Instalator instalatii sanitare-termice

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Jucu de Mijloc

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 37817748

Descriere

Descriere post Instalator

Compania noastră caută un instalator HVAC talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul instalațiilor de încălzire, ventilare și sanitare și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră stimulante, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.

  • Responsabilități:

    • Montarea, întreținerea și repararea echipamentelor HVAC conform standardelor companiei;

    • Montarea echipamentelor pentru instalatiile de incalzire tip pardosea/radiatoare

    • Montarea echipamentelor pentru instalatiile sanitare.

    • Diagnosticarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice;

    • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura finalizarea proiectelor în termen și conform cerințelor clientului;

    • Asigurarea respectării normelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul instalațiilor HVAC;

  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii;

  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;

  • Certificare relevantă în domeniu reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică;

  • Traininguri și cursuri de specializare pentru dezvoltarea profesională;

  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Localitate

Jucu de Mijloc,

Cluj

Cluj, Jucu de Mijloc
ID: 269199095