2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Iasi
  6. Instalatori - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Instalator instalatii termice, sanitare, HVAC

Localizare

Iasi

Daca sunteti o persoana dinamica, serioasa si ambitioasa va asteptam in echipa General Instalatii!

Programul de lucru este de luni pana vineri de la orele 7:00 la 16:00.

Beneficiile oferite sunt:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Salariu motivant in functie de experienta

  • Cursuri si scolarizari frecvente in vederea calificarii la locul de munca

  • Bonusuri de Sarbatori Legale

  • Oferim seriozitate si stabilitate

Posturi disponibile:

  • Instalatori- 5 posturi

Cerinte:

  • Experienta minim 1 an

  • Seriozitate

  • Initiativa

  • Capacitate de a lucra in echipa

  • Dornic de perfectionare

Responsabilități:

  • Amenajează locul de montaj şi monteaza echipamente, etc.;

  • Executa remedierea prompta a defectiunilor aparute in sectorul sau de activitate;

  • Executa in formatie, impreuna cu muncitorii de calificare superioara a lucrarilor de asamblare si de montare a conductelor, aparatelor si obiectelor;

  • Executa instalari/dezinstalari echipamente;

  • Raspunde de pastrarea si intretinerea bunurilor din dotare;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 203930087