2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Chiajna
Postat 25 aprilie 2024

Job part time Brand Ambasadoare

Localizare

Chiajna

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Program de munca: Program flexibil

Compania noastra cauta o persoana comunicativa, vesela, sociabila pentru postul de colaborator E-shop PART TIME pentru un magazin online de gadget-uri - Brand Ambassador.

Responsabilitati:

Preluarea apelurilor telefonice de la clienti, promovare in social media (Facebook, instagram, tik tok).

Beneficii: Venit lunar stabil+ bonus de performanta, apoi venitul creste in functie de experienta si de targeturile atinse;

Traininguri periodice in marketing online; Atmosfera placuta;

Timp de lucru redus – part-time, de oriunde; Avantajul de a lucra in relatia cu e-MAG si Google;

Daca oferta prezinta interes pentru tine asteptam un CV din partea ta anexat aici in platforma sau pe whatsapp.

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 259123133