2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Alba
  6. Transport marfa - intern - Alba Iulia
Resurse umane
Postat Azi la 11:21

KRONOSPAN angajam Sofer camion tip Schubboden

Localizare

Alba Iulia

Descriere

Beneficii:

  • Salariu motivant;

  • Primă de prezență – apreciem implicarea ta!

  • Bonus de performanță – încurajăm și premiem performanța!

  • Spor de 5% pentru minim 3 ani vechime în muncă – rasplătim experința ta de până acum!

  • Tichete de masă de 40 lei / zi;

  • Transport decontat conform politicilor companiei – cautăm soluții pentru ca tu să faci parte din echipa noastra!

  • Prima de recomandare – te incurajăm să contribui la formarea echipei noastre!

  • Abonament medical – sănătatea ta este și una din prioritățile noastre!

  • Decontarea cheltuielilor privind: vizitele medicale, examinari periodice, scolarizari, reinnoirea atestatului de transport marfa;

Responsabilităţi:

  • Are calitatea de gestionar faţă de mărfurile transportate şi răspunde de cantitatea şi starea mărfii transportate din momentul încărcării până în momentul descărcării acesteia, conform comenzii şi documentelor de transport;

  • Se îngrijeşte de starea tehnică a autovehiculului şi răspunde de integritatea acestuia;

  • Ţine evidenţa valabilităţii tuturor documentelor şi verificărilor autovehiculului;

  • Ţine legătura cu dispecerul de transport care il coordonează direct, transmiţând informaţii despre desfăşurarea cursei;

  • Are obligaţia de a încărca şi descărca autovehiculul şi remorca;

  • Foloseste aplicatia SUMAL - modul transportator , conform normativelor in vigoare.

Cerinţe:

  • Experienţă pe camion TIP Schubboden;

  • Permis de conducere categ. C+E;

  • Atestat de şofer profesionist transport marfă;

  • Detinator de card tahograf si atestat profesional transport marfa in termen de valabilitate;

  • Şcoală profesională auto sau liceu mecanic auto (constituie avantaj)

  • Cunoştinţe tehnice auto necesare în vederea remedierii unor defecţiuni ivite cazional;

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 269498058