2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Bihor
  6. Transport marfa - international - Oradea
Postat Azi la 07:04

KSC TRANSPORT angajam Sofer

Localizare

Oradea

KSC Transport angajeaza la baza din Oradea soferi pentru Cereale sau Sistem Circuit 24/45, la alegere (Tur-Retur sau curse intermediare)

Descrierea jobului

  • Rute internationale Europa (preponderent Italia/Germania)

  • Flota noua – camioane euro 6.

Candidatul Ideal:

  • permis cat. C+E;

  • certificat de pregatire profesionala (CPP);

  • card tahograf;

  • sofer cu experienta transport cereale – constituie avantaj

  • certificat ADR - constituie avantaj

  • cazier judiciar;

  • experienta minim 1 an pe rute externe;

Oferim:

  • Salar fix + diurna

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • In cel mai rau caz al doilea weekend acasa, cel putin pauza de 45 si recuperarea aferenta se fac la Oradea

  • se respecta timpii de conducere cu strictete,fara a fi admise depasirea acestora;

  • training professional pentru soferi;

  • camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Pentru detalii Luni -Vineri 08:00 - 17:00 va rog sa sunati la numarul de telefon 07******49 Anda

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268920875