2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dolj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Craiova
Postat 03 mai 2024

La doi pași angajează Casier

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Craiova

Full time

Program de munca: Program normal

Salariu net:3000.00-4000.00 Ron

Descriere firma:

Suntem o firmă care activează pe piata de retail de peste 12 ani,ce operează in franciza La Doi Pasi cu mai multe puncte de lucru.Suntem o echipa de peste 60 angajați,având proceduri clare de lucru,si o logistică bine pusa la punct.

Căutăm un coleg/colega pentru pozitia de Casier pentru unul din punctele de lucru deja existente sau pentru următoarele magazine ce urmează a fi deschise in perioada următoare.Daca dorești sa faci parte din echipa ,te poți baza pe sprijinul si susținerea noastră in integrarea ta in echipa.

Candidatul ideal (responsabilități):

Servirea clienților amabil si rapid,

Îndrumarea clientilor în funcție de necesitățile acestora

Scanarea corecta a produselor si încasarea corespunzătoare

Să oferi sprijin colegilor în diferite activități (alimentarea rafturilor,termenele de valabilitate,verificarea corectitudinii prețurilor,etc)

Beneficii:

Salariu motivant in funcție de experiența/performanta 2800–3800 RON

Program lucru 8ore/tura,cu 8 zile libere pe luna

Al treisprezecelea salariu

Prima de sarbatori

Prima de concediu

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 263408766