2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Suceava
  5. Alte locuri de munca - Suceava
Postat 02 mai 2024

Laborator de tehnica dentara angajeaza agent curier in orasul Suceava

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17025972

Laboratorul de tehnică Dentară Draghici Dental din Iași angajează agent curier în orașul Suceava.

Responsabilități principale:

  • Asigură livrarea si preluarea comenzilor de la clienti (cabinete si clinici medicale stomatologice) cu mașina de serviciu;

  • Respectă protocoalele de lucru și răspunde de comenzile aflate în gestiune.

  • Redactează/ verifică avizele de însoțire a mărfii trimise/ primite;

  • Ține evidența și raportează zilnic activitatea către dispecerat și superiorul direct;

  • Se subordonează agentului de vânzări;

  • Asigură transmiterea corectă a informațiilor de la clineți către dispecerat și colegii din echipă

Dorim ca noul coleg să aibă:

  • Permis auto categoria B;

  • Atitudine proactivă;

  • Abilități de comunicare și organizare eficientă a timpului;

  • Atitudine pozitivă și diplomată;

  • Dorința de dezvoltare continuă pe plan personal și profesional

Oferim:

  • pachet salarial negociabil

  • program de lucru flexibil

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe platforma OLX sau la adresa de email.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 269453258