2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Postat 16 aprilie 2024

Lacatus Mecanic - Atelier Confectii Metalice

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 38647188

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 26 de ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activează in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power & Gas, Netcity, Direct One și Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica şi de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1000 de angajati.

In momentul de fata cautam un Lacatus Mecanic care sa se alature companiei Electrogrup, parte din grupul E-INFRA.

Responsabilitati

  • Executia in atelier a diferitelor lucrari de confectie metalica

  • Executa operatii de taiere-debitare, gaurire, ajustare, asamblare, finisare a diferitelor piese metalice

  • Pregateste masinile si utilajele pentru taiere-debitare

  • Construirea, montarea si instalarea diferitelor piese si ansambluri metalice usoare

  • Activitati specifice de lacatuserie in confectii metalice si montaj al acestora

  • Atributii in executia constructiilor metalice sudate

  • Competentele pentru diverse operatiuni mecanice

Cerinte

  • Scoala profesionala / Curs de calificare / Studii medii de specialitate

  • Formare profesionala lacatus mecanic / lacatus montator / sudor

  • Minim 1 an experienta in executia de confectii metalice dе complexitate medie

  • Cunostinte de baza de desen tehnic si control dimensional

Beneficii

  • Salariu motivant

  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii

  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)

  • Bonusuri de performanta

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265672843