2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori utilaje - Bucuresti
  7. Operatori utilaje - Sectorul 3
Postat 29 aprilie 2024

Lacatus Mecanic-fara experienta

Salariu

4 000 - 4 525 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Randstad România este în căutare de Sculer matriter ( se accepta calificare in domeniul mecanic) pentru fabrica producatoare de sticla- se lucreaza in atelier si se fac reparatii la matritele folosite in productie.

Locație: Bucuresti, Sector 3.

Program: 5/2 libere- 2 schimburi

Cerințe:

  • Studii medii/ Școală Profesională-calificare de Prelucrator prin aschiere, Lacatus mecanic, Operator CNC, Strungar, Mecanic, Lacatus Mecanic

  • Cunoștințe tehnice și dorința de dezvoltare

Responsabilități:

  • Execută operații de lăcătușerie și cizelură:

  • Lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;

  • Operații de trasare, găurire și filetare;

  • Lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

Beneficii:

  • Salariul Net: 4067 Lei

  • Bonuri de masă 25 lei/zi lucrata

  • Bonus Crăciun 1 salariu Net,

  • Bonus Paște jumatate din salariul Net,

  • Bonus Vacanță jumatate din salariul Net;

  • Asigurare medicala privata

  • Contract pe perioada nedeterminata+ alte beneficii

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 256025790